zadzwoń:  +48 888 535 442

Leczenie

Medycyna Osteopatyczna to od dawna najbardziej efektywna i kompletna metoda leczenia. Jej fenomen polega na rozległej wiedzy, bardzo wnikliwych testach i wspaniałych umiejętnościach palpacyjnych terapeutów. Osteopatia jest metodą leczenia zaburzeń funkcjonowania zarówno aparatu ruchu jak i narządów wewnętrznych.

Medycyna osteopatyczna traktuje człowieka jako całość, zarówno w aspekcie cielesnym jak i psychiczno - duchowym czyli leczy pacjenta a nie jego chorobę. Osteopata współpracuje z ciałem, aby stworzyć jak najlepsze warunki do procesu samoleczenia. Do diagnozy i leczenia wykorzystuje wysoko rozwinięty zmysł dotyku stymulując naturalne procesy samoleczenia. Celem pracy Osteopaty jest pomoc organizmowi dokonać tego, co próbuje sam dokonać, ale nie ma odpowiednich mechanizmów, aby to zrobić bez pomocy z zewnątrz.

W tym miejscu przedstawiamy terapeutów którzy spełniają wszystkie kryteria aby posługiwać się certyfikatem jakości Chiromax®:

1. pc-logo m Piotr Cywiński Gabinet: Łódź, ul. Lumumby 22/26, Stadion AZS tel. 888535442 www.piotrcywinski.pl
2. naporski m Piotr Naporski Gabinet: 97-330 Sulejów ul. Romańska 19a tel. 660321292
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specyfikacja stołów

Proponujemy możliwość
indywidualnej konfiguracji
stołu Chiromax.

more

Piotr Cywiński

Dyplomowany Fizjoterapeuta -
Chiropraktyk specjalista
Medycyny Manualnej i Masażu.

more

Edukacja

Zapraszamy do pogłębiania swojej wiedzy
z Osteopatii, Chiropraktyki i Terapii Manualnej.

more
chiromax dark

Piotr Cywiński

Chiromax
ul. Lumumby 22/26, Łódź
tel: +48 888 535 442
e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Chiromax Piotr Cywiński [2012] Eurobest.pl - strony internetowe - Łódź
Facebook